BNP Paribas Konto Otwarte Na Ciebie

Konto BNP Paribas stara się wpasować w trend personalizacji produktów jakie oferują banki. Tym samym Konto Otwarte na Ciebie jest dość uniwersalne. Może zainteresować zarówno osoby dla których będą to pierwsze kroki w bankowości, jak i bardziej wymagających klientów. Bank oferuje dodatkowo aż 350 zł premii za założenie oraz aktywne korzystanie z konta.

To jedna z lepszych propozycji na rynku usług bankowych, pod względem kosztów/korzyści. To klasyczne darmowe konto, z atrakcyjną promocją dla nowych klientów, propozycja dedykowana przede wszystkim osobom aktywnie korzystającym z karty płatniczej i płatności mobilnych.

Właściciel konta ma również do dyspozycji nowoczesną bankowość internetową Pl@net oraz wygodny dostęp do rachunku poprzez aplikację mobilną GOmobile. Oprócz tego osoby, które założą Konto Optymalne, mogą skorzystać z dodatkowych usług w postaci darmowego Konta Dobrze Oszczędnościowego, z możliwością wypłaty środków w dowolnym momencie i miesięczną kapitalizacją odsetek z oprocentowaniem 0,5% w skali roku, jak również dedykowanego podróżującym i pracującym bądź uczącym się za granicą konta walutowego.

Trzy karty płatnicze do wyboru

Większość z opłat wpisuje się raczej w standardy. Choć prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe, to możemy natknąć się na opłatę za korzystanie z karty debetowej. Pamiętaj, że pierwsza taka opłata zostanie pobrana już w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu jej wydania. Dla przykładu, jeśli otrzymasz kartę w lipcu, to prowizję za ten miesiąc przyjdzie Ci zapłacić w sierpniu. Co za tym idzie, jeśli chcesz uniknąć opłaty za Kartę Otwartą na Ciebie, powinieneś już w miesiącu jej wydania dokonać za jej pomocą przynajmniej jednej płatności.

karta za 0/3 zł

W standardowym pakiecie otrzymujemy najtańszą kartę debetową Otwartą na Dzisiaj MasterCard gwarantującą szybkie i wygodne płatności w placówkach handlowo-usługowych i wypłaty gotówki w wielu z nich, płatności elektroniczne i wypłaty gotówki z bankomatów oraz liczne konkursy dla aktywnych. Użytkowanie karty jest bezwarunkowo darmowe dla osób do 26 roku życia. Z kolei osoby mające więcej niż 26 lat muszą dokonać jednej transakcji kartą w miesiącu by mieć bezpłatną kartę (w innym przypadku zapłacą za jej obsługę 3 zł/miesiąc).

karta 6 zł

Dla tych, którzy oczekują więcej, BNP Paribas przygotował kolejne propozycje. Karta Mastercard Otwarta na eŚwiat za 6 zł, która jednak wiąże się już z niemożliwą do uniknięcia opłatą miesięczną. Co otrzymujesz w zamian? W cenie masz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Jak sugeruje nazwa karty, proponuje ona udogodnienia dla osób dokonujących płatności w sklepach internetowych. między innymi darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

karta za 10 zł

Trzecią i jednocześnie najdroższą kartą jest karta Otwarta na Świat. Jej obsługa kosztuje 10 zł na miesiąc. W zamian otrzymamy jednak kilka bonusów: brak kosztów przewalutowania transakcji zagranicznych, darmowe ubezpieczenie podróżne „Rezygnacja z podróży” (możliwość zwrotu kosztów odwołania zarezerwowanej podróży), darmowy dostęp do hotspotów Wifi Boingo w różnych miejscach na świecie
Wszystko to sprawia, iż najbardziej skorzystają z tej karty osoby, które dużo podróżują i wykonują za granicą sporo transakcji kartą.

Opłaty


Konto Otwarte na Ciebie
Prowadzenie rachunku0 zł
Wydanie karty0 zł
Obsługa karty0/3/6/10 zł*0 zł za wykonanie1 transkacji kartą, dla kart za 6 i 10 zł nie można uniknąć opłaty
Wypłata z bankomatów w Polsce0/5 zł*0 zł w bankomatach BNP oraz PlanetCash
Wypłata z bankomatów za granicą0/5/10 zł*Bankomaty BNP oraz Global Allience 0 zł, inne 5 lub 10 zł w zależności od wybranej karty płatniczej
Polecenie przelewu0 zł
8.3Expert Score
Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem dość uniwersalnym. Oferta może zainteresować zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w bankowości, jak i bardziej wymagających klientów. Ocena konta Otwartego na Ciebie zależy jednak głównie od wyboru karty przypisanej do konta.

Opłaty
7
Wygoda
8.5
Dodatkowe
9.5
PROS
 • Wysoka premia za założenie i używanie konta:Konto darmowe dla osób do 26 roku życia
 • Możliwość dopasowania karty i opłat do swoich potrzeb
CONS
 • Brak możliwości obejścia opłaty za karty eŚwiat oraz na Świat
 • Mało usług dodatkowych
 • Bardzo uboga oferta konta walutowego
Ocena 7.7
Opłaty
7
Wygoda
7
Dodatkowe korzyści
9

Najlepsze dla:

 • Dla fanów dużego wyboru
 • Dla wielbicieli skomplikowanych wyborów
 • Osób młodych do 26 roku życia

Podstawowe opłaty:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0/3/6/10 zł za użytkowanie karty
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce po spełnieniu dodatkowych warunków
 • 10 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za konto walutowe

Zostaw opinię

Dodaj Odpowiedź

Your total score

Jak założyć konto w banku?
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0