ING Bank Śląski Konto Direct

Jeśli szukasz niezawodnego i sprawdzonego rachunku osobistego, sprawdź konto Direct przygotowane przez ING. Konto jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje rozbudowanej oferty bankowej. Wybierając konto Direct nie płacisz za prowadzenia konta, przelewy internetowe, aplikację mobilną, a także kartę debetową, oczywiście jeśli aktywnie z niej korzystasz.

Podstawowym i najtańszym kontem, jakie oferuje bank swoim klientom, jest Konto z Lwem Direct. Rachunek jest bardzo konkurencyjny – usługa jest tania i wiąże się z nią wiele dodatkowych korzyści. To nowoczesne konto internetowe ze świetnymi aplikacjami mobilnymi i bankowością internetową. ING Bank Śląski przygotował specjalne wersje swojego Konta Direct z Lwem dla młodszych. Pierwsza z nich dotyczy osób w wieku 13-18 lat, druga jest przeznaczona dla studentów w wieku 18-26 lat.

Korzystając z konta osobistego Direct można być pewnym jasnych i przejrzystych warunków darmowego użytkowania zarówno rachunku, karty, jak i bankowości internetowej. ING nie wymaga regularnych ani też minimalnych miesięcznych wpłat na rachunek. Dostęp do konta możliwy jest także w oddziałach, ale bank wynagradza brakiem prowizji zwłaszcza klientów korzystających z bankowości internetowej. Zgodnie z treścią reklamy „internetowi nie płacą”; więc dostajesz darmowe prowadzenie konta, korzystanie z bankowości internetowej i bezpłatne przelewy internetowe.

Do konta dołączana jest karta wielowalutowa Visa zbliżeniowa, która pozwala na bezpieczny i szybki dostęp do pieniędzy zgromadzonych na rachunku. Kartą Visa zbliżeniową możesz płacić w sklepach tradycyjnie i zbliżeniowo, a także płacić w internecie i wypłacać gotówkę w bankomatach lub w ramach usługi Cashback. Możesz do niej podłączyć swoje konta walutowe w EUR, GBP i USD, przelać na nie pieniądze i płacić w tych walutach bez prowizji za przewalutowanie.

ING Bank Śląski w kolejnej edycji promocji “Do 140 zł za otwarcie konta Direct” proponuje 140 zł nagrody nowym klientom, którzy zdecydują się otworzyć Konto w ING do 31 grudnia 2019 r. i będą aktywnie korzystać z konta i karty. 

Prowadzenie konta jest za 0 zł bez żadnych kruczków. Łatwo spełnić warunek, aby karta była darmowa, czyli transakcje kartą na kwotę minimum 300 zł (dla studentów do 26 roku życia 200 zł). Można nieźle zarobić na tym koncie: 100 zł za założenie konta i 40 zł za dodatkowe działania. ING ma niezłą obsługę, przejrzysty panel internetowy, dodatkowe usługi dla klientów. Zakładając konto Direct ING dostajesz darmowe, funkcjonalne konto. Jest odpowiednie dla osób ceniących stabilizację i długoletnie doświadczenie. Konto bardzo prosto można założyć przez wypełnienie wniosku online.

Opłaty


Konto Direct
Prowadzenie rachunku0 zł
Wydanie karty0 zł
Obsługa karty7 zł*Brak opłaty miesięcznej, jeśli w jednym okresie rozliczeniowym użytkownik wykona transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 PLN wydanymi mu do jednego konta kartami. W przypadku posiadaczy kont Direct w wieku 18-26 lat kwota zwalniająca z opłaty wynosi min. 200 PLN. W przypadku posiadaczy kont Direct w wieku 13-18 lat oraz posiadaczy kont Mobi w wieku 13-26 lat nie pobieramy opłaty za kartę.
Wypłata z bankomatów w Polsce0 zł
Wypłata z bankomatów za granicą3%
Polecenie przelewu0 zł
7.8Expert Score
Konto Direct

Estetyczne i w miarę nowoczesne konto. W kwestii komfortu użytkowania i opłat konto ING jest ponadprzeciętne ale nic więcej. Aplikacja mobilna dobra tylko dla osób z najnowszymi telefonami. Jednak silna marka i niewielkie dodatkowe bonusy sprawiają, że wiele osób posiada to konto, szczególnie te przywiązane do tradycyjnej bankowości.

Opłaty
8
Wygoda
7.5
Dodatkowe
8
PROS
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • Atrakcyjne konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5%
 • Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • Narzędzia do oszczędzania i zarządzania budżetem domowym
CONS
 • Problemy z aplikacją mobilna na starych telefonach
 • Karta bezpłatna tylko po spełnieniu dodatkowych warunków
Ocena 7.8
Opłaty
8
Wygoda
7.5
Dodatkowe korzyści
8

Najlepsze dla:

 • Dla tradycjonalistów
 • Dla wielbicieli niewielu opłat

Podstawowe opłaty:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za użytkowanie karty po spełnieniu dodatkowych warunków
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 3% za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za konto walutowe

Zostaw opinię

Dodaj Odpowiedź

Your total score

Jak założyć konto w banku?
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0