Konto Pekao Przekorzystne

Kontem Przekorzystne banku Pekao należy do najczęściej wybieranych . Bank zaskakuje pozytywnie nie tylko tanim kontem, ale także wysoki bonusem na start oraz kontem oszczędnościowym 2,5%. Przekorzystne dostępne jest w wersjach dla młodych do 26 roku życia oraz standardowej.

Wersja konta Przekorzystnego dla młodych przeznaczona jest dla osób mających od 18 do 26 lat. W tej wersji nie ma żadnych opłat za prowadzenie konta czy obsługę karty. Konto młodzieżowe oferuje też atrakcyjny kredyt studencki z możliwością umorzenia 20% jego wartości dla studentów kończących studia z najlepszymi wynikami.

Jeśli masz więcej niż 26 lat, oferta Pekao będzie dla ciebie równie atrakcyjna, jeżeli będziesz aktywnie korzystać z konta Przekorzystnego. Ważne, aby w każdym miesiącu zapewnić wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją mobilną PeoPay. Tylko wtedy konto będzie naprawdę darmowe.

Korzystając z konta Przekorzystnego możesz posługiwać się kartą debetową Mastercard Debit FX i aplikacją Peopay. Karta Mastercard Debit FX jest kartą wielowalutową, więc wygodnie skorzystasz z niej też za granicą.

Zalogowanie się w aplikacji PeoPay oraz zatwierdzanie przelewów, płatności do kwoty 200 zł nie wymaga podawania haseł czy nawet PIN. Wszystko zatwierdzasz odciskiem palca. Dzięki temu aplikacja zapewnia szybki podgląd rachunków, kart i  kredytów. Praktyczne dla młodych użytkowników konta.

Jeśli chciałbyś posiadać jedną kartę do konta złotowego i wielowalutowego, karta Mastercard Debit FX ci to zapewni. Zapłacisz nią wszędzie – w kraju i w internecie, a co najlepsze bez przewalutowania. Co ważne wypłaty z bankomatów zagranicą gdzie obowiązuje jedna z powyższych walut również jest bez przewalutowania. Kartę można podpiąć bez problemu do Google Pay.

Konto Przekorzyste Pekao może być konkurencyjną opcją przy dotychczasowej ofercie kont osobistych innych banków. Brak opłat za prowadzenie konta, obsługę karty, wypłatę gotówki z bankomatów za granicą oraz 2 wypłaty z krajowych maszyn nienależących do Pekao SA jest na pewno atrakcyjne.

Opłaty


PRZEKORZYSTNE DLA MŁODYCHPRZEKORZYSTNE
Prowadzenie rachunku0 zł0 zł* / 6 złW przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym min 500 zł oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub PeoPay.
Wydanie karty0 zł0 zł
Obsługa karty0 zł0 zł* / 3 złW przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym min 500 zł oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub PeoPay
Wypłata z bankomatów w Polsce*0 zł0 zł* / 2% min. 5 złW przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym min 500 zł oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub PeoPay
Wypłata z bankomatów za granicą0 zł0 zł* / 2% min. 5 złW przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym min 500 zł oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub PeoPay
Polecenie przelewu0 zł0 zł

Oceny


8.5Expert Score
Konto przekorzystne

Konto Przekorzyste Pekao może być konkurencyjną opcją przy dotychczasowej ofercie kont osobistych innych banków. Brak opłat za prowadzenie konta, obsługę karty czy wypłatę gotówki z bankomatów zagranicą jest na pewno atrakcyjne.

Opłaty
8
Wygoda
8.5
Dodatkowe
9
PROS
 • Konto zakładane 100% online dzięki selfie
 • W pełni bezpłatne dla osób do 26 roku życia
 • Darmowe konto walutowe
 • Wysokie bonusy dla nowych klientów
CONS
 • Opłaty za konto mogą wynieść 9 zł miesięcznie jeśli nie spełnisz dodatkowych warunków
 • Aplikacja Peopay wymaga dostępu do wszystkich danych na telefonie
 • Autoryzacja w bankowości internetowej płatna 0,2 zł za każdy sms
Ocena 9
Opłaty
8
Wygoda
8.5
Dodatkowe korzyści
9

Najlepsze dla:

 • Wielbicieli promocji,
 • Osób do 26 roku życia,
 • Aktywnie korzystających z konta,
 • Fanów obcych walut.

Podstawowe opłaty:

 • Całkowicie bezpłatne do osób do 26 roku życia,
 • 0 zł za prowadzenie rachunku i karty jeśli spełnisz dodatkowe warunki
 • 0 za wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą jeśli spełnisz dodatkowe warunki
 • 0 zł za konto walutowe

1 Komentarz
 1. 4.5
  Opłaty
  70
  Wygoda
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Polecam bonus pieniężny, konto fajne. Najlepiej zakładać przez biometrie jeśli ktoś ma dobrego smartfona.

  + PROS: Łatwy bonus pieniężny Konto coraz lepsze
  - CONS: Panie w oddziale nierozgarnięte
  Helpful(3) Unhelpful(0)You have already voted this

Dodaj Odpowiedź

Your total score

Jak założyć konto w banku?
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0