Najlepsze konto osobiste w banku

Jakie jest najlepsze konto bankowe dla osoby indywidualnej? na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi ponieważ każdy z nas ma inne potrzeby. Dla jednych najtańsze konto ale bardzo ograniczonymi możliwościami kiepską obsługą będzie tym najlepszym. Bardzo ciekawy ranking najlepszych kont osobistych przygotował Rekin Finansów, który prezentuje najlepsze bankowe konta indywidualne na rynku pod względem trzech czynników:

  • Funkcjonalności
  • Kosztów użytkowania
  • Dodatkowych bonusów od banku

Najlepsze konto osobiste to darmowe konto?

I tak według tego rankingu okazuje się, że nawet najlepsze konto osobiste może być zupełnie darmowe, a jednocześnie dostarczać niesamowitego komfortu użytkowania i wielu innych korzyści jak na przykład rabaty w sklepach darmowe bony na zakupy czy bezpłatne bilety do kina. Zazwyczaj w życiu darmowe nie jest równoznaczne w wysoką jakością. Całe szczęście w bankach ta reguła nie sprawdza się ponieważ banki zarabiają na przykład na płatnościach dokonywanych przez nią przez nas kartą płatniczą. Pobierają ona opłaty od właścicieli sklepów także dla nas jest to w zasadzie bez różnicy bo przecież sprzedawca nie podwyższy nam ceny za to, że płacimy kartą płatniczą.

Jakie jest najlepsze konto osobiste?

Według najnowszego rankingu Rekina Finansów pierwsze miejsce zajmuje rachunek osobisty od bank millennium, a tuż za nim mbank i raiffeisen bank. Dlaczego na przykład te konta zajęły pierwsze miejsca wśród najlepszych kont osobistych?

Otóż oprócz tego że wszystkie bankomaty i wpłatomaty w kraju są za darmo, to panel klienta jest bardzo wygodne w użytkowaniu, aplikacja mobilna jest bardzo nowoczesna można praktycznie zrobić przez nią wszystko dokonywać zakupów zbliżeniowych czy płacić systemem android pay za aplikacje na telefon. To nie wszystko bowiem można dostać na przykład darmowy debet na koncie. Oznacza to, że jak nie mamy pieniędzy na koncie ale mamy jakieś wydatki to bank pożycza nam pieniądze za darmo do określonej kwoty max 3000 zł.

Na najlepszym koncie bankowym można zarobić

Najlepsze konto osobiste to nie tylko konto ale dodatkowe korzyści takie jak darmowe bilety do kina, zniżki w setkach sklepów, darmowe bony na zakupy i zwroty pieniężne za płatności dokonane telefonem lub kartą płatniczą.

Jak oszacowaliśmy jeśli ktoś aktywnie korzysta z konta osobistego i wydaje około półtora tysiąca złotych miesięcznie to w ciągu roku dzięki najlepszemu konto osobiste mu może zarobić 1500 zł. Kwota ta obejmuje zwroty gotówki za płatności dokonane kartą płatniczą do konta czy otrzymane bony iI zniżki popularnych sklepach w których dokonuje zakupów każdy z nas. Niektóre banki zostali nie chorują na przykład darmowe ubezpieczenie, dzięki czemu nie musimy się martwić o to że coś nam się stanie menu wykupiliśmy ubezpieczenia na przykład jadąc po podróż po Europie.

Najlepsze konto ROR według mnie, autora niniejszej strony „jak założyć konto w banku”, to takie które spełnia twoje potrzeby ale także oferuje coś więcej czego nie oczekiwałem a co bardzo docenisz.

Na stronie analizuje konta bankowe lecz na razie są 3 recenzje: konto Pekao, konto Inteligo oraz konto BGŻ BNP Paribas, które możesz zobaczyć na tej stronie. Może któreś z tych tanich kont personalnych przypadnie Ci do gustu.

Recenzje kont serwisu „Jak założyć konto w banku” zamieszczam poniżej.

Recenzje kont

bgz-bnp-paribas
Trzeba składać reklamacje bo bank nie wypłacał obiecanych zwrotów za konto. Reszta bez zastrzeżeń. Konto jest bezwarunkowo darmowe.
4.2
Opinia
konto osobiste Pekao
Konto przekorzystne nawiązuje walkę wśród darmowych kont osobistych choć wymaga aktywności - 500 zł wpływu i 1 płatności kartą lub telefonem w miesiącu. Konto przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy chcą uzyskać zniżkę 100 zł na OC w PZU.
4.2
Opinia
bank inteligo konto
Konto niezłe ale tylko dla przywiązanych do marki PKO BP. W miarę tanie, można obsługiwać łatwo przez internet. Sieć bankomatów ograniczona do dwóch banków.
3.5
Opinia

3 komentarze
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
  1. Witam, szukam mobilnego konta bankowego. Szukam konta gdzie nie będę miał problemu z wypłacaniem pieniędzy w różnych państwach UE. Zastanawiam się głównie nad ofertą i chciałbym się poradzić co sądzicie i czy macie jakieś doświadczenia z DB?

  2. Moim zdaniem trudno znaleźć jedno konto, które będzie tak samo dobre dla wszystkich, dlatego, że każdy od konta oczekuje czegoś innego. Dla mnie na przykład bardzo ważne są darmowe bankomaty.

Dodaj Odpowiedź

Jak założyć konto w banku?
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0